shishe tabletash qelqi ngjyrë qelibar me shumicë

Përshkrim i shkurtër:

Emri i produktit: Shishe qelqi me lëng/shurup me gojë

Materiali: Xham

Ngjyra: E qartë / Qelibar / Blu ose me porosi

Madhësia: 260ML 315ML 509ML ose me porosi

Aplikimi: Lëng oral / shurup / kapsula / vaj peshku / tabletë / medicinale

OEM/ODM: E pranueshme

MOQ: 5000 copë

Trajtimi i sipërfaqes: Stampim i nxehtë, i mbuluar me brymë, printim në ekran, pikturë, elektropllakë, etj.

Paketimi: Kartoni standard i eksportit me paketim paletash

Koha e dërgimit
Renditja e mostrës: 3 ditë (në magazinë) 7-15 ditë (pa magazinë)
Porosi me shumicë: 5 ditë (në magazinë) 10-20 ditë (pa magazinë)

Mostra: Mostrat Falas

Afati i pagesës:T/T ose Urdhër Tregtimi i Sigurimeve AlibabaDetajet e produktit

Etiketat e produktit

Emri i produktit
Shishe Glass Oral me lëng/shurup Shishe
Materiali
Xhami
Ngjyrë
E qartë/Amber/Blu  ose me porosi
Madhësia
260ML 315ML 509ML  ose me porosi
Aplikacion
Lëng oral/shurup/kapsula/vaj peshku/tabletë/material medicinal
MOQ
5000 copë
OEM/ODM
E pranueshme
Trajtimi i sipërfaqes
Stampim i nxehtë, i mbuluar me brymë, printim në ekran, pikturë, pllakë elektrike, etj
Paketimi
Kartoni standard i eksportit me paketim paletash
Koha e dërgimit
Renditja e mostrës: 3 ditë (në magazinë)     7-15 ditë (pa magazinë)
Porosi me shumicë: 5 ditë (në magazinë)      10-20 ditë (pa magazinë)
Mostra
Mostrat Falas
Kushtet e pagesës
T/T ose Urdhër Tregtimi i Sigurimeve Alibaba

Ne kemi shishe qelqi ilaçesh në të gjitha format dhe kapacitetet, nga tufat e vogla deri te magazinimi me vëllim të lartë, çdo gjë që gjeni në farmacinë tuaj lokale do të gjejë një shtëpi në këto enë me ilaçe qelqi të cilësisë së lartë. Kjo shishe shurupi qelibar është e përkryer për ilaçet kundër kollës, produkte mjekësore dhe më shumë. Xhami qelibar ofron veti filtrimi UV ideale për mbrojtjen e materialeve të ndjeshme ndaj dritës. Shishet tona janë pa BPA dhe pa plumb, me një përfundim të filetuar dhe një kapak aliazh alumini që përshtatet mirë dhe parandalon në mënyrë efektive rrjedhjen e lëngut. Përveç kësaj, ne gjithashtu mund të personalizojmë sipas madhësisë që ju nevojitet, të mirëpritur të bëni një porosi.

 

H6b662f1876ca48c6b01ecf572ab25785A.webp
H410ed4c08b374f10a5c97b0c7e732419y.webp
GOJA SHESHE
 

Shishe spirale e trashur

goja
POSHTE SHIESH
 

Fundi i shishes është i trashë dhe mund të ripërdoret

Dizajn jo i rrëshqitshëm, i lehtë për t'u bartur
 
 
 
H01a70de3c70a4b66a18489517881df66O.webp
H34d86d04193644de9d8758d9ab43c0d51
TRUP I LEMTUAR SHISHE
 
Trupi i shisheve është i lëmuar, opsione me shumë ngjyra, përputhet me kapakë të ndryshëm me vidë
H6951bb6b518346a7b86ad4edc1b97c3e4.webp
H42eb92726a1d41dea096e404fe89916eX.webp
Xuzhou Cui Can Glass Products  Co., Ltd
e vendosur në qytetin Xuzhou të provincës Jiangsu, e specializuar në kërkimin, projektimin, prodhimin dhe tregtimin e të gjitha llojeve të produkteve të qelqit, të tilla si shishe qelqi kozmetike, shishe qelqi parfumesh, shishe verë qelqi, shishe shampanje, pije dhe pije alkoolike, shishe për paketimin e ushqimit, shishe ilaçesh dhe produkte të tjera të ngjashme.

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej 20,000 metrash katrorë, me lyerje profesionale xhami, printim, stampim të nxehtë, lustrim dhe shërbime të tjera.

Hacab1e6bdf7146c2bff49020e87f60b1c
FAQ
Pyetje: A jeni një fabrikë apo një kompani tregtare?
Përgjigje: Ne jemi një prodhues që specializohet në enë qelqi për shumë vite.Pyetje: Si të merrni një mostër?
Përgjigje: Porosia e mostrës falas është e pranueshme në Alibaba. Ju lutemi kontaktoni me ne dhe sigurohuni se cili mostër ju nevojitet.

Pyetje: Si e garantoni cilësinë?
Përgjigje: Ne jemi të vendosur në qytetin Xuzhou, Provinca JiangSu të Kinës, ne mund të kontrollojmë cilësinë nga lënda e parë tek produktet. Në sistemin tonë të kontrollit të cilësisë, ka 100% inspektim të lëndës së parë, 100% inspektim të produktit gjysëm të gatshëm, 100% inspektim të produktit të përfunduar, së bashku me inspektim të rastësishëm për të garantuar cilësinë.

Pyetje: Po në lidhje me kohën kryesore?
Përgjigje: Në përgjithësi, koha kryesore është rreth 7 deri në 30 ditë. Por ju lutemi konfirmoni kohën e saktë të dorëzimit me ne pasi produkte të ndryshme dhe sasi të ndryshme porosie do të kenë kohë të ndryshme prirje.

Pyetje: Po për lëndën tuaj të parë?
Përgjigje: Ne përdorim material ushqimor. Ne zgjedhim furnitorë dhe menaxhojmë dhe inspektojmë në mënyrë rigoroze çdo sasi të lëndëve të para të blera. QC-ja jonë profesionale do të kontrollojë përsëri cilësinë e lëndës së parë përpara prodhimit.

P. Çfarë shërbimesh mund të ofrojmë?
Kushtet e pranuara të dorëzimit: EXW, FOB, CFR, CIF;
Valuta e pranuar e pagesës:USD, EUR, JPY, CAD, AUD, HKD, GBP, CNY, CHF;
Lloji i pagesës së pranuar: T/T, L/C, Kartë Krediti, PayPal, Western Union, Cash;

9
7

  • E mëparshme:
  • Tjetër:


  • E mëparshme:
  • Tjetër:
  • Lini Mesazhin Tuaj