PËR NE

kërkimi i cilësisë më të mirë

Xuzhou Cui Can Glass Products Co., Ltd. ndodhet në qytetin Xuzhou të provincës Jiangsu, e specializuar në kërkimin, projektimin, prodhimin dhe tregtimin e të gjitha llojeve të produkteve të qelqit, të tilla si shishe qelqi me porosi, shishe qelqi parfumi, shishe qelqi vere, shishe shampanje , shishe pijesh dhe pijesh alkoolike, shishe për paketimin e ushqimit, shishe qelqi mjekësore dhe produkte të tjera të ngjashme.

 • about

PRODUKTET

Ne ofrojmë cilësinë dhe shërbimin më të mirë.
Çmimi më i mirë ka fituar vlerësime unanime nga tregu.

 • wholesale round shape olive oil glass bottle

  shishe qelqi vaj ulliri në formë të rrumbullakët me shumicë

  Emri: Shishe/Kavanoz vaji

  Materiali i trupit: Xham

  Trajtimi i sipërfaqes: Stampim i nxehtë, printim me ekran mëndafshi, i veshur, i ngrirë, i dekoruar, i elektrizuar, i etiketës, etj.

  Kapaciteti: 210 ml ose kërkesat e klientit.

  Kapak: Kapak me vidë

  OEM: E pranueshme

  Ngjyra e shisheve: Ngjyra e pastër ose e personalizuar

  Përdorimi: Vaji i ullirit, vaji i kikirikut, vaji i sojës, etj.

  MOQ: 5000 copë

  Dorëzimi:
  Në magazinë: brenda 7 ditëve pas marrjes së pagesës.
  Jashtë stok: 25 ~ 40 ditë pas marrjes së pagesës.

  Paketa: Kartoni / paletë / Kërkesat e klientit.


 • wholesale cold brew coffee bottles

  shishe kafeje me shumicë të prodhimit të ftohtë

  Emri: Shishe qelqi verë

  Materiali: Xham + kapak me vidë / Mbulesë / tapë

  Print: Stampim i nxehtë, printim mëndafshi, pikturë, transferim termik, gdhendje, etiketim.

  Kapaciteti: 200ml 300ml 500ml 750ml ose me porosi

  OEM/ODM: Prano

  Ngjyra e shisheve: E qartë ose e personalizuar

  Përdorimi: VODKA, Ujë Mineral, Lëng, Tequila, WHISKY, Raki, Verë Yangmei, Liquor Xhensen.

  MOQ: 5000 copë

  Dorëzimi:
  Në magazinë: brenda 7 ditëve pas marrjes së pagesës.
  Jashtë stok: 25 ~ 40 ditë pas marrjes së pagesës.

  Paketa: Karton + paletë

  Mostrat: Mostrat Falas


 • flat shape reed diffuser bottles wholesale

  shishe me difuzer kallami me formë të sheshtë me shumicë

  Emri i produktit: Shishe qelqi shpërndarëse / aromaterapie

  Materiali: Xham

  Ngjyra: E qartë ose me porosi

  Madhësia: 185ML(6.3oz) 232ML(7.8oz) ose me porosi

  Aplikimi: Freskues ajri / Aroma e shtëpisë / Deodorues i dhomës së ndenjes / Paketimi i vajit esencial

  MOQ: 5000 copë

  OEM/ODM: E pranueshme

  Trajtimi i sipërfaqes: Stampim i nxehtë, i mbuluar me brymë, printim në ekran, pikturë, elektropllakë, etj.

  Paketimi: Kartoni standard i eksportit me paketim paletash

  Koha e dërgimit:

  Renditja e mostrës: 3 ditë (në magazinë) 7-15 ditë (pa magazinë)

  Porosi me shumicë: 5 ditë (në magazinë) 10-20 ditë (pa magazinë)

  Mostra: Mostrat Falas

  Afati i pagesës:T/T ose Urdhër Tregtimi i Sigurimeve Alibaba


 • wholesale 180ml spice shaker glass bottles

  shishe qelqi 180 ml erëza shaker me shumicë

  Emri i produktit: Shishe erëza me bluarje qelqi

  Vëllimi: 200 ml

  Materiali i trupit: Xham

  Kapaku: Plastik ose i personalizuar

  Karakteristika: E lehtë dhe transparente

  Përdorimi: Erëza dhe erëza, Ushqime të tjera

  Përdorimi: Kuzhinë, Dhomë ngrënie

  OEM/ODM: Pranohet

  MOQ: 5000 copë

  Shembulli: Mostra është falas për ju

  Logo: Logo e pranueshme e klientit

  Certifikata: LFGB / FDA / SGS dhe kështu me radhë

  Paketa: Kartoni dhe paletë ose të personalizuara/Kërkesat e klientit.

  Vendi i origjinës: Jiangsu, Kinë

  Dërgesë: Dërgesa detare, dërgesa ajrore, ekspres, shërbimi i dërgesës derë më derë në dispozicion.


 • wholesale child resistant cap clear hemp glass jar

  Kavanoz qelqi i pastër kërpi me shumicë rezistente ndaj fëmijëve

  Emri i produktit: Shishe qelqi kërpi

  Materiali: Kapak qelqi+plastik

  Madhësia: 110 ml 138 ml 185 ml ose me porosi

  Ngjyra: E qartë ose e personalizuar

  Aplikimi: Paketoni kërpin, çajin, mjaltin, ushqimin, etj

  MOQ: 5000 copë

  OEM/ODM: Prano

  Trajtimi i sipërfaqes: Stampim i nxehtë, i mbuluar me brymë, printim në ekran, pikturë, elektropllakë, etj.

  Paketimi: Karton + paletë

  Koha e dërgimit:
  Renditja e mostrës: 3 ditë (në magazinë) 7-15 ditë (pa magazinë)
  Porosi me shumicë: 5 ditë (në magazinë) 10-20 ditë (pa magazinë)

  Mostra: Mostra falas

  Afati i pagesës:T/T ose Urdhër Tregtimi i Sigurimeve Alibaba


 • wholesale boston round bottles

  shishe të rrumbullakëta boston me shumicë

  Emri i produktit: Shishe qelqi qelibar

  Materiali: Xham

  MOQ: 5000 copë

  OEM/ODM: E pranueshme

  Trajtimi i sipërfaqes: Stampim i nxehtë, i mbuluar me brymë, printim në ekran, pikturë, elektropllakë, etj.

  Paketimi: Kartoni standard i eksportit me paketim paletash

  Koha e dërgimit:

  Renditja e mostrës: 3 ditë (në magazinë) 7-15 ditë (pa magazinë)

  Porosi me shumicë: 5 ditë (në magazinë) 10-20 ditë (pa magazinë)

  Mostra: Mostrat Falas

  Pagesa: Afati T/T ose Urdhri Tregtar i Sigurimeve Alibaba


 • wholesale food grade yogurt glass jar

  kavanoz qelqi jogurti me shumicë ushqimore

  Emri: Shishe qelqi për pije

  Materiali i trupit: Xham

  Trajtimi i sipërfaqes: Stampim i nxehtë, printim me ekran mëndafshi, i veshur, i ngrirë, i dekoruar, i elektrizuar, i etiketës, etj.

  Kapaciteti:135ml,175ml,265ml.Kërkesat e klientit.

  Kapak: Kapak me vidë ose i personalizuar

  OEM: E pranueshme

  Ngjyra e shisheve: Ngjyra e pastër ose e personalizuar

  Përdorimi: Qumësht, verë, kafe, lëng, etj.

  MOQ: 5000 copë

  Dorëzimi:

  Në magazinë: brenda 7 ditëve pas marrjes së pagesës.

  Jashtë stok: 25 ~ 40 ditë pas marrjes së pagesës.

  Paketa: Kartoni / paletë / Kërkesat e klientit.


 • Amber essential oil glass bottles wholesale

  Shishe qelqi me vaj esencial qelibar me shumicë

  Emri i produktit: Shishe me vaj esencial

  Materiali: Xham

  Ngjyra: E qartë ose e personalizuar

  MOQ: 5000 copë

  OEM/ODM: Prano

  Trajtimi i sipërfaqes: Stampim i nxehtë, i mbuluar me brymë, printim në ekran, pikturë, elektropllakë, etj.

  Paketimi: Karton + paletë

  Koha e dërgimit:

  Renditja e mostrës: 3 ditë (në magazinë) 7-15 ditë (pa magazinë)

  Porosi me shumicë: 5 ditë (në magazinë) 10-20 ditë (pa magazinë)

  Mostra: Mostra falas

  Afati i pagesës:T/T ose Urdhër Tregtimi i Sigurimeve Alibaba


 • Amber boston round bottles wholesale/wine glass bottle

  Shishe të rrumbullakëta Amber Boston shishe qelqi me shumicë/verë

  Emri i produktit: Shishe të rrumbullakëta Amber Boston

  Materiali: Xham

  Ngjyra: Qelibar ose me porosi

  Aplikimi: Paketoni kërpin, çajin, mjaltin, ushqimin, etj

  MOQ: 5000 copë

  OEM/ODM: Prano

  Trajtimi i sipërfaqes: Stampim i nxehtë, i mbuluar me brymë, printim në ekran, pikturë, elektropllakë, etj.

  Paketimi: Karton + paletë

  Koha e dërgimit

  Renditja e mostrës: 3 ditë (në magazinë) 7-15 ditë (pa magazinë)

  Porosi me shumicë: 5 ditë (në magazinë) 10-20 ditë (pa magazinë)

  Mostra: Mostra falas


 • wholesale round shape fruit wine bottle

  shishe verë frutash në formë të rrumbullakët me shumicë

  Emri: Shishe qelqi e verës

  Materiali i trupit: Kapak qelqi + çeliku

  Trajtimi i sipërfaqes: Stampim i nxehtë, printim me ekran mëndafshi, i veshur, i ngrirë, i dekoruar, i elektrizuar, i etiketës, etj.

  Kapaciteti: 285 ml ose kërkesat e klientit.

  OEM: E pranueshme

  Ngjyra e shisheve: Ngjyra e pastër ose e personalizuar

  Përdorimi: VODKA, Ujë Mineral, Lëng, Tequila, WHISKY, etj.

  MOQ: 5000 copë

  Dorëzimi:
  Në magazinë: brenda 7 ditëve pas marrjes së pagesës.
  Jashtë stok: 25 ~ 40 ditë pas marrjes së pagesës.

  Paketa: Kartoni / paletë / Kërkesat e klientit.


 • Wholesale luxury empty glass perfume bottle

  Shishe parfumi qelqi bosh luksoze me shumicë

  Emri i produktit: Shishe qelqi parfumi

  Kapaciteti: 30ml 54ml 110ml ose me porosi

  Kapak: Sprej alumini + kapak ari

  MOQ: 5000 copë

  Mënyra e paketimit: karton + paletë ose me porosi

  Kushtet e pagesës:
  30% paguani si depozitë, dhe bilanci duhet të paguhet përpara transportit.

  Koha e dërgimit:
  Në magazinë: 5-7 ditë pune
  Jashtë gjendjes: 25-30 ditë pune


 • wholesale mason jars with lids

  kavanoza murature me shumice me kapak

  Emri: Mason Jar

  Materiali i trupit: Xham

  Trajtimi i sipërfaqes: Stampim i nxehtë, printim me ekran mëndafshi, i veshur, i ngrirë, i dekoruar, i elektrizuar, i etiketës, etj.

  Kapaciteti:240ml,270ml.Kërkesat e klientit.

  Kapak: Kapak me vidë

  OEM: E pranueshme

  MOQ: 5000 copë

  Ngjyra e shisheve: Ngjyra e pastër ose e personalizuar

  Përdorimi: Mjaltë, reçel, turshi, ushqim për konservimin e frutave, ruajtjen e ushqimeve të ndryshme, etj.

  Kapak: Kapak me vidë

  Dorëzimi

  Në magazinë: brenda 7 ditëve pas marrjes së pagesës.

  Jashtë stok: 25 ~ 40 ditë pas marrjes së pagesës.

  Paketa: Kartoni / paletë / Kërkesat e klientit.


Lini Mesazhin Tuaj