ЗА НАС

стремеж кон најдобар квалитет

Xuzhou Cui Can Glass Products Co., Ltd. се наоѓа во градот Xuzhou во провинцијата Џиангсу, специјализирана за истражување, дизајнирање, производство и маркетинг на сите видови стаклени производи, како што се стаклени шишиња прилагодени, стаклени шишиња за парфеми, стаклени шишиња вино, шишиња шампањ , шишиња за пијалоци и алкохол, шишиња за пакување храна, Медицинско стаклено шише и други сродни производи.

 • about

ПРОИЗВОДИ

Ние обезбедуваме најдобар квалитет и услуга.
Најдобрата цена доби едногласна пофалба од пазарот.

 • wholesale round shape olive oil glass bottle

  стаклено шише со маслиново масло на големо со кружен облик

  Име: Шише/тегла со масло

  Материјал на телото: Стакло

  Ракување со површина: Топло печат, печатење со свилен екран, обложено, замрзнување, налепници, галванизација, етикета и др.

  Капацитет: 210 ml или барања на клиентите.

  Капа: Завртка капа

  OEM: Прифатливо

  Боја на шишето: Јасна или приспособена боја

  Употреба: Маслиново масло, масло од кикирики, масло од соја, итн.

  MOQ: 5000 парчиња

  Испорака:
  На залиха: во рок од 7 дена по приемот на уплатата.
  Нема залиха: 25 ~ 40 дена по добивањето на уплатата.

  Пакет: картон/палета/барања на клиентите.


 • wholesale cold brew coffee bottles

  шишиња за кафе со ладна подготовка на големо

  Име: Стаклено шише за вино

  Материјал: Стакло + завртка капа / плута Капак / затворач

  Печатење: Топло печат, печатење на свила, сликање, термички пренос, гравирање, етикетирање.

  Капацитет: 200 ml 300 ml 500 ml 750 ml или прилагодено

  OEM/ODM: Прифати

  Боја на шишето: јасна или прилагодена

  Употреба: ВОДКА, минерална вода, сок, текила, ВИСКИ, ракија, вино Јангмеи, женшен алкохол.

  MOQ: 5000 парчиња

  Испорака:
  На залиха: во рок од 7 дена по приемот на уплатата.
  Нема залиха: 25 ~ 40 дена по добивањето на уплатата.

  Пакет: картон + палета

  Примероци: бесплатни примероци


 • flat shape reed diffuser bottles wholesale

  шишиња со дифузер со трска со рамна форма на големо

  Име на производ: Дифузер/стаклено шише за ароматерапија

  Материјал: Стакло

  Боја: јасна или прилагодена

  Големина: 185 ml (6,3 oz) 232 ml (7,8 oz) или прилагодено

  Примена: Освежувач на воздух / Домашен мирис / Дезодорирачка дневна соба / Пакување со есенцијално масло

  MOQ: 5000 парчиња

  OEM/ODM: Прифатливо

  Ракување со површина: Жешко печат, замрзнато, печатење на екран, сликање, електричен плоча, итн

  Пакување: Стандардна картон за извоз со пакување палети

  Време на испорака:

  Нарачка на примерок: 3 дена (залиха) 7-15 дена (нема залиха)

  Нарачка на големо: 5 дена (залиха) 10-20 дена (нема залиха)

  Примерок: бесплатни примероци

  Термин на плаќање: Т/Т или трговска нарачка за осигурување Alibaba


 • wholesale 180ml spice shaker glass bottles

  на големо стаклени шишиња за шејкер за зачини од 180 ml

  Име на производ: Стаклено шише за зачини за мелење

  Волумен: 200 ml

  Материјал на телото: Стакло

  Капак: пластичен или прилагоден

  Карактеристика: Лесен и транспарентен

  Употреба: Зачини и зачини, друга храна

  Употреба: Кујна, Трпезарија

  OEM/ODM: Прифатено

  MOQ: 5000 парчиња

  Примерок: Примерокот е слободно за вас

  Лого: Прифатливо лого на клиентот

  Сертификат: LFGB /FDA/SGS и така натаму

  Пакет: картон и палета или приспособени/барања на клиентите.

  Место на потекло: Џиангсу, Кина

  Испорака: Морска пратка, воздушна пратка, експресна, услуга за испорака од врата до врата достапна.


 • wholesale child resistant cap clear hemp glass jar

  проѕирна стаклена тегла од коноп отпорно на капа на големо

  Име на производ: Стаклено шише од коноп

  Материјал: Стакло + пластична капа

  Големина: 110 ml 138 ml 185 ml или прилагодено

  Боја: јасна или прилагодена

  Апликација: Спакувајте коноп, чај, мед, храна, итн

  MOQ: 5000 парчиња

  OEM/ODM: Прифати

  Ракување со површина: Жешко печат, замрзнато, печатење на екран, сликање, електричен плоча, итн

  Пакување: картон + палета

  Време на испорака:
  Нарачка на примерок: 3 дена (залиха) 7-15 дена (нема залиха)
  Нарачка на големо: 5 дена (залиха) 10-20 дена (нема залиха)

  Примерок: Бесплатен примерок

  Термин на плаќање: Т/Т или трговска нарачка за осигурување Alibaba


 • wholesale boston round bottles

  бостонски тркалезни шишиња на големо

  Име на производ: Килибарно стаклено шише

  Материјал: Стакло

  MOQ: 5000 парчиња

  OEM/ODM: Прифатливо

  Ракување со површина: Жешко печат, замрзнато, печатење на екран, сликање, електричен плоча, итн

  Пакување: Стандардна картон за извоз со пакување палети

  Време на испорака:

  Нарачка на примерок: 3 дена (залиха) 7-15 дена (нема залиха)

  Нарачка на големо: 5 дена (залиха) 10-20 дена (нема залиха)

  Примерок: бесплатни примероци

  Плаќање: Термин T/T или трговска нарачка за осигурување Alibaba


 • wholesale food grade yogurt glass jar

  стаклена тегла за јогурт за храна на големо

  Име: Стаклено шише за пијалоци

  Материјал на телото: Стакло

  Ракување со површина: Топло печат, печатење со свилен екран, обложено, замрзнување, налепници, галванизација, етикета и др.

  Капацитет: 135 ml, 175 ml, 265 ml. Барања на клиентите.

  Капа: Завртка капа или прилагодено

  OEM: Прифатливо

  Боја на шишето: Јасна или приспособена боја

  Употреба: Млеко, вино, кафе, сок, итн.

  MOQ: 5000 парчиња

  Испорака:

  На залиха: во рок од 7 дена по приемот на уплатата.

  Нема залиха: 25 ~ 40 дена по добивањето на уплатата.

  Пакет: картон/палета/барања на клиентите.


 • Amber essential oil glass bottles wholesale

  Стаклени шишиња со есенцијално масло од килибар на големо

  Име на производ: Шише со есенцијално масло

  Материјал: Стакло

  Боја: јасна или прилагодена

  MOQ: 5000 парчиња

  OEM/ODM: Прифати

  Ракување со површина: Жешко печат, замрзнато, печатење на екран, сликање, електричен плоча, итн

  Пакување: картон + палета

  Време на испорака:

  Нарачка на примерок: 3 дена (залиха) 7-15 дена (нема залиха)

  Нарачка на големо: 5 дена (залиха) 10-20 дена (нема залиха)

  Примерок: Бесплатен примерок

  Термин на плаќање: Т/Т или трговска нарачка за осигурување Alibaba


 • Amber boston round bottles wholesale/wine glass bottle

  Килибарните бостонски кружни шишиња на големо/стаклено шише за вино

  Име на производ: Килибарни бостонски кружни шишиња

  Материјал: Стакло

  Боја: килибарна или прилагодена

  Апликација: Спакувајте коноп, чај, мед, храна, итн

  MOQ: 5000 парчиња

  OEM/ODM: Прифати

  Ракување со површина: Жешко печат, замрзнато, печатење на екран, сликање, електричен плоча, итн

  Пакување: картон + палета

  Време на испорака

  Нарачка на примерок: 3 дена (залиха) 7-15 дена (нема залиха)

  Нарачка на големо: 5 дена (залиха) 10-20 дена (нема залиха)

  Примерок: Бесплатен примерок


 • wholesale round shape fruit wine bottle

  шише со овошно вино со кружен облик на големо

  Име: Стаклено шише за вино

  Материјал на телото: Стакло + челичен капак

  Ракување со површина: Топло печат, печатење со свилен екран, обложено, замрзнување, налепници, галванизација, етикета и др.

  Капацитет: 285 ml или барања на клиентите.

  OEM: Прифатливо

  Боја на шишето: Јасна или приспособена боја

  Употреба: ВОДКА, минерална вода, сок, текила, ВИСКИ итн.

  MOQ: 5000 парчиња

  Испорака:
  На залиха: во рок од 7 дена по приемот на уплатата.
  Нема залиха: 25 ~ 40 дена по добивањето на уплатата.

  Пакет: картон/палета/барања на клиентите.


 • Wholesale luxury empty glass perfume bottle

  Трговија на големо со луксузно празно стаклено шише парфем

  Име на производ: Стаклено шише за парфем

  Капацитет: 30ml 54ml 110ml или по мерка

  Капа: Алуминиумски спреј + златна капа

  MOQ: 5000 парчиња

  Начин на пакување: картон+палета или прилагодено

  Услови на плаќање:
  30% плаќаат како депозит, а билансот треба да се плати пред испорака.

  Време на испорака:
  На залиха: 5-7 работни дена
  Нема залиха: 25-30 работни дена


 • wholesale mason jars with lids

  ѕидарски тегли на големо со капаци

  Име: Мејсон Тегла

  Материјал на телото: Стакло

  Ракување со површина: Топло печат, печатење со свилен екран, обложено, замрзнување, налепници, галванизација, етикета и др.

  Капацитет: 240 ml, 270 ml. Барања на клиентите.

  Капа: Завртка капа

  OEM: Прифатливо

  MOQ: 5000 парчиња

  Боја на шишето: Јасна или приспособена боја

  Употреба: Мед, џем, кисели краставички, овошна конзервирана храна, чување разновидна храна итн.

  Капа: Завртка капа

  Испорака

  На залиха: во рок од 7 дена по приемот на уплатата.

  Нема залиха: 25 ~ 40 дена по добивањето на уплатата.

  Пакет: картон/палета/барања на клиентите.


Оставете ја вашата порака